Can Radyo Kayseri, kısa bir süre önce kurulmuş ve yeni yeni belirli bir kullanıcı kitlesi edinmeye başlayan bir radyo istasyonudur. Kuruluşunun hemen ardından bünyesine farklı yayın seçeneklerini ve programlarını ekleyen radyo istasyonunun yönetimi, daha fazla kullanıcıya ulaşmayı amaçladığı için farklı platformlar üzerinden kullanıcılarına ulaşmayı amaçlamaktadır. Genellikle telefonlardan dinlenen radyo kanalı, telefonun çekmediği veya herhangi bir problem yaşandığında da sınırsız bir şekilde dinlenebilmektedir. Telefon uygulamaları aracılığı ile indirilebilen radyo istasyonu ücretsiz olarak sınırsız bir şekilde dinlenebilmektedir. Benzer şekilde internet aracılığı ile kullanılan web tarayıcıları ile de Can Radyo Kayseri’ye kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bu sayede radyo istasyonunun kemik bir dinleyici kitlesi oluşmakta ve gün geçtikçe bu kitlenin sayısı artış göstermektedir.

Can Radyo Kayseri dinleyicilerine 101.0 frekansı üzerinden hizmet vermektedir. Verilen hizmetler, tüm Türkiye’ye Kayseri ilinden yayılmaktadır. Kayseri merkezli olan radyo istasyonu tüm Türkiye’ye yayın yapmaktadır. Kuruluş tarihlerinden bu yana çeşitli alanlarda hizmet vermiş radyo kanalı, günümüzde daha çok yöresel müzikleri ve oyun havalarını dinleyicilerine ulaştırmaktadır. ‘Türkiye’yi oynatmaya geldik!’ sloganı ile yola çıkmış olan radyo istasyonu iddia etmekte olduğu sonuçları çoktan elde etmiş ve daha şimdiden binlerce dinleyiciye ulaşmayı başarmıştır. Sunmakta olduğu birbirinden farklı alternatif müzikler sayesinde farklı yörelerden kişiler radyo kanalında bir araya gelebilmekte ve bu ziyafetten ücretsiz bir şekilde sınırsızca faydalanmaktadırlar.

Can Radyo Kayseri içerisinde bulunan şarkılar ve türküler nostalji niteliği taşıyabildiği gibi en güncel şarkılar olarak da adlandırılabilmektedir. Eskiye hasret ve yeniye meraklı olan her iki kesimin de bir araya gelmesini sağlayan radyo istasyonu, uygulamakta olduğu strateji doğrultusunda kısa süreler içerisinde geniş kitlelere ulaşmış ve bu sayede çok daha zengin içerik ile hizmet vermeye başlamıştır.

İletişim

Adres Camikebir Mah. Ulu Sok. No:4 Taşhan K:10 Melikgazi - Kayseri
Telefon 0352 221 21 85 – 231 55 73