Joy Türk Akustik, Karnaval medya grubu bünyesinde bulunan internet radyo istasyonudur. 2012 yılında Akustik müzik yayını için JoyTürk FM tarafından kurulmuştur, yayınlarını sadece web üzerinden yapan radyo, yayınlarında Türkçe Akustik slow ve pop şarkılara yer vermektedir. Joy Türk Akustik, kendi alanında adındanda anlaşıldığı gibi sadece akustik tarz müziklere yer vermektedir. JoyTürk Akustik "Hayatın ritmini, akustik şarkılarla hissedin" sloganı altında kesintisiz müzik yayını sürdürmektedir. Radyonun karasal frekansları bulunmamaktadır, ayrıca uydu üzerinde yayınıda yoktur. Radyonun canlı yayınını Online Radyo sitesi üzerinden de dinleyebilirsiniz.

JoyTürk Akustik radyo, 2012 yılında Joytürk'e kardeş radyo olarak kurulan ve Joytürk'te çalınan Türkçe slow parçaların akustik versiyonlarının yayınlandığı bir karnaval.com radyosudur. İstanbul merkezli olan JoyTürk akustik, internet üzerinden yayın gerçekleştirmekte olan bir radyodur. Kısa sürede oldukça sevilen bir radyo haline gelmiş, kitlesini genişleterek dinleyici sayısını hızla artırmıştır. JoyTürk akustik radyonun sloganı "biz bize müzik"tir. Bu sloganla da samimi ve sıcak bir imaj çizen JoyTürk akustik, dinleyicileriyle arasındaki bağı kuvvetlendirmiştir. Popüler ve hit olmuş, herkes tarafından sevilen ve beğenilen şarkıların hiçbir yerde duyulmamış performanslarla dinleyiciye ulaşmasını amaçlayan JoyTürk akustik, 7/24 kesintisiz hizmet vererek internet erişiminin sağlandığı tüm ortamlarda, bilgisayarlardan ve mobil cihazlardan rahatlıkla dinlenme imkanı sunar. JoyTürk akustik, şarkıcıların beğenilen parçalarını stüdyo ortamında farklı enstrümanlarla yorumlayarak daha yalın ve dingin bir versiyon elde edilmesini ve bu sayede dinleyicinin farklı beklentilerine cevap vermeyi hedeflemiş ve bu hedefine de ulaşmıştır. Rahatlatıcı ve sakin bir etki oluşturmak, aynı zamanda diğer radyolar arasından sıyrılmak isteyen JoyTürk akustik, bu farklılığıyla büyük beğeni toplamaktadır.

JoyTürk akustik, birbirinden farklı radyocularla gerçekleştirdiği programlarla da dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Hafta içi "Günaydın," "Akustik Hit," "Öğlen Keyfi," "Akşam Keyfi" ve "En Güzel Gece" adlı programları ile yayın yapmaktadır. Hafta sonları ise "Günaydın Hafta Sonu," "Akustik Hafta Sonu" ve "En Güzel Gece" programları ile sevenleriyle buluşmaktadır. Bu programlarda deneyimli radyocuların sunumu eşliğinde yapılan keyifli sohbetler ve hem geçmiş hem de günümüzden popüler parçaların akustik versiyonları ile kaliteli bir yayıncılık anlayışı oluşturulmuştur. Dinleyicinin tüm duygularına hitap eden, böylece her kesimden kişiyi etkilemeyi başaran bir radyo haline gelen JoyTürk akustik, gelişmeye devam etmektedir. Sakin ve keyifli vakit geçirmek için yalnızca JoyTürk akustiği açıp arkanıza yaslanmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Telefon 0212 368 62 00
Faks 0212 368 62 99
E-mail [email protected]
Adres Maslak Mahallesi A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul
İnternet Sitesi https://karnaval.com/radyolar/joyturkakustik