Kemençe FM, Sakarya merkezden fm bandı 96.9 frekansından yayın yapan yerel bir radyo istasyonudur. Kemençe Fm, Müzik formatı olarak Karadeniz bölgesine özgü olan horon, tulum, ve kemençe ağırlıklı müzik türlerinden oluşmaktadır. Sakarya İlinin en çok dinleen radyolarından biri olan Kemençe Fm yayınlarını bu siteden günün 24 saati canlı ve online olarak dinleyebilirsiniz. Kemençe Fm, Sakarya merkezli yayın yapan yerel bir radyo kanalıdır. FM 96.9 frekansında yayın yapan Radyoyı dilerseniz canlı olarak dinleyebilirsiniz. Kanalın sloganı: ''Sakarya'nın Tek Karadeniz Radyosu''dur. Slogandan da anlaşıldığı gibi, Sakarya ve çevresinde Karadeniz yayını yapan tek radyo kanalı olması bakımından önemlidir. Dinleyiciye kaliteli Karadeniz şarkıları sunarak oldukça iyi bir hizmet vermektedir. Bulunduğu bölgede sevilen ve ilgiyle dinlenen radyolar arasında yer almaktadır.

Kanalın yayın akışı sadece Karadeniz müziklerine yer vermektedir. En sevilen ve bilinen Karadeniz müzikleri ile şarkıya eşlik edebildiğiniz gibi, hiç duyulmamış Karadeniz şarkıları ile yeni şarkılar keşfedip kulaklarınızın pasını silebilirsiniz. Kemençe Fm, sunduğu kaliteli Karadeniz şarkıları ile Karadeniz müzikseverlerinin dinlediği radyoların başında gelmektedir. Kemençe şarkıları dinlemek isteyen ve kemençe şarkılarını dinlemekten zevk alan herkes bu kanalı dinleyebilir. Samimiyeti içinde barındıran bir müzik tarzı olan Karadeniz müziği, günümüzde en çok dinlenen müzik tarzlarından biridir.

Kemençe Fm, dinleyicilerinin isteklerine ve görüşlerine yer veren bir radyo kanalıdır. Radyo kanalına ait numara: 0850 455 16 00. Bu numaradan radyoya bağlanıp isteklerinizi veya görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Profesyonel yayıncı kadrosu ve kesintisiz yayını ile özveri ile çalışan kanal, geniş bir kitleye hitap etmektedir. Müzik formatı Karadeniz müzikleri olan kanal, dinleyicinin odak noktası haline gelmiştir. Zaman zaman size duygusal anlar yaşatan, zaman zaman da sizi sınırsız bir enerjiyle coşturan radyo, ruh halinizi yansıtacak her türlü parçaya yer vermektedir. Kazım Koyuncu, Resul Dindar, Volkan Konak, Şevval Şam, Koliva v.b. birçok Karadeniz sanatçısının şarkılarını bu radyoda dinlemeniz mümkündür. Herkes tarafından bilinen sanatçılarının şarkılara yer verdiği gibi yöresel şarkılara da yer vermektedir. Çeşitliliği ve kalitesi ile severek dinlenen radyo, canlı yayına konuk alarak da sohbet ortamı sağlamakta ve dinleyiciyi sıkmamaktadır.

İletişim

Frekans Sakarya 96.9
Telefon 0850 455 16 00
E-mail [email protected]
Adres Kurtuluş Mahallesi. Bankalar Caddesi. Kent İş Merkezi. Kat:3 No:79 Sakarya
İnternet Sitesi http://www.kemencefm.com/