Power Love, Power medya grup bünyesinde İstanbul merkezli stüdyolarından FM 100.2 frekansından çıkış yapan bölgesel radyo kanalıdır. Kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği ilklere bir yenisini daha ekleyen Power Medya Group, Türkçe ve yabancı slow şarkılarının yayınlanacağı Power Love Fm'i 26 Mart 2012 tarihinde kurmuştur. "The power of love" sloganı ile yayın hayatına başlayan Power Love Fm, sizi şehrin gürültüsünden sakinliğe ve hayallere süreklerken, size en iyi müziği yine Power kalitesi ile ulaştıracak. Power XL 100.2 frekansını Power Love'ye bırakmıştır. Radyo, karasal yayın olarak sadece istanbul'dan yayın yapmaktadır. Radyonun uydu üzerinde yayını bulunmamaktadır. Canlı yayını Online Radyo sitesi üzerinden dinleyebilirsiniz.

Keyifli bir müzik dinleme dönemi, Gün içerisinde sabahın erken saatlerinden geceye kadar farklı dönemlerde gerçekleştirilen canlı programlar eşliğinde de, Power Love bünyesinde programlara katılabilir ve istek parça talep ederek günün daha keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz. İşini iyi bilen radyocular sayesinde en güzel sohbetleri dinlerken aynı zamanda en harika parçalar ile birlikte daha önce duymadığınız parçaları bu kaliteli radyo üzerinden öğrenebilir ve dinleyebilirsiniz. Üstelik sadece yabancı şarkı karışımları değil aynı zamanda Türk slow şarkılarını da günün belirli zamanlarında dinleyerek daha sakin ve duygusal bir dönem geçirebilirsiniz. Türkiye'nin bütün farklı müzik türlerinin slow parçalarını en iyi şarkıcıları seni dinleyecek keyifli bir zaman geçirmek sizin elinizdedir.

Birbirinden kaliteli şarkılar, En özel parçaları dinlerken tek başınıza veya sevdiklerinizle birlikte günün nasıl geçtiğini Power Love sayesinde anlayamayacaksınız. Üstelik bunu hem yabancı şarkılarda hem de Türk slow parçalarda gerçekleştirebilirsiniz. Tabii sadece radyo üzerinden değil aynı zamanda internet aracılığı ile de bulunduğunuz herhangi bir yerden rahatça bağlanabilir ve hiçbir bağlantı problemi ile karşı karşıya kalmadan keyifli bir biçimde dinleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Motive olmuş haliniz ile işlerinizi daha keyifli bir şekilde gerçekleştirmek adına bu kaliteli radyo dinleyebilir ve pozitif duygular içerisinde daha aktif olabilirsiniz. Gün geçtikçe daha popüler olmaya başlayan ve bu özel radyoyu keşfeden herkesin gün içerisinde yoğun bir şekilde dinlemesi ile birlikte tüketici sayısı sürekli olarak artış göstermektedir. Farklı dönemlerden en iyi yabancı parçalar dinlerken bir güzel bir zaman geçirebilir ve üstelik bu sayede eskileri de yad edebilirsiniz.

İletişim

Frekans İstanbul 100.2
Telefon 0216 554 04 00
Faks 0216 474 15 15
E-mail [email protected]
Adres Gümüşyolu Caddesi Kuşbakışı Sk. No:43 Altunizade, Üsküdar / İstanbul
İnternet Sitesi http://www.powerapp.com.tr/