Radyo Mydonose, Karnaval Medya Grubu bünyesinde İstanbul merkezli FM 106.2 Frekansından yabancı hit müzik türünde yayın yapan bölgesel radyo kanalıdır. Radio Mydonose, 12 Ocak 1998'de Ankarada Raysaş Holding tarafından kurulmuştur. Radyo Mydonose 27 Kasım 2010'da Spertcum Medya tarafından satın alınmış ve 15 Mart 2011'de karasal yayın frekanslarını Joy Türk'e bırakmıştır, İsmiyle, yayın politikasıyla, güçlü ekibiyle dikkat çeken ve radyoseverlerin dünyasında yerini alan Mydonose, kısa zamanda radyo dünyasının vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Radyoun en büyük özelliklerinden biri de, kendi modasını kendisinin yaratması oldu. Yayına geçtiği ilk yıldan itibaren pek çok ödüle layık görülen Radyo Mydonose, aynı zamanda pek çok sanatçıyı da dinleyicileriyle buluşturmayı başardı. Radyo Mydonose hep ilklerin radyosuydu ve öyle olmaya devam ediyor. Canlı yayını Online Radyo sitesi üzerinden dinleyebilirsiniz.

Karnaval.com sitesi üzerinden dinlenebilen ve ayrıca akıllı cep telefonlarına indirilecek mobil uygulamalarla, tabletlerle de kesintisiz yabancı müzik yayını yapan radyo olarak bu yıl da kesintisiz olmaya devam ediyor. Üstelik dünyanın en çok takip edilen DJ radyocularından oluşan ekibiyle daima yabancı müziğin en hit almış parçaları burada yayınlanmaktadır. Her anlamda heyecanlı, atraksiyonlu ve hareketli yabancı slow&pop ve caz müzikleriyle blues, caz müzik türlerinin bir arada sunulduğu Radyo Mydonose yayın hayatına kesintisiz olarak devam ediyor. Radyoculuk anlayışı doğrultusunda daima yenilikleri takip ederek bunları resmi Facebook ve Twitter adresleri üzerinden takipçileriyle paylaşarak bu yıl da karnaval coşkusuna milyonlarca dinleyicisini ortak etmeye devam ediyor. Karnaval tadında yürüttüğü tüm ilkeli programlar ve yayınlarıyla kesintisiz 7/24 yabancı hit almış müzik anlayışıyla çalışmalarını ilerilere taşımayı sürdürüyor. Bu yönüyle de 2018 yılında da en çok takip edilen yabancı müzik radyo kanalı özelliğini korumaya devam ediyor.

Dünyanın en çok takip edilen DJ'leri, Karnaval App uygulamasını indirerek hemen akıllı cep telefonları ve tabletlerden Radyo Mydonose dinleyebilirsiniz. Üstelik birbirinden tecrübeli, dünyaca tanınmış DJ sanatçılarının seçimiyle dopdolu yabancı hit almış müzik türlerini bir arada müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Üstelik sadece yerel radyoculuk anlayışı ile tek bir bölgeye hitap etmeyerek ülke genelinde karasal yayıncılık anlayışı doğrultusunda radyoculuk çalışmalarını ilerletiyor. Bütün bu yönleriyle de her anlamda dünyanın en çok takip edilen DJ sanatçılarını bir araya getiren, kaliteli müzik türleriyle dikkat çeken radyo kanalı özelliğini korumaya devam ediyor.

Yabancı müziğin hit adresi, Yabancı müzik türünün tüm çeşnisi ile bir arada sunulduğu Radyo Mydonose bu anlamda yabancı müziğin hit almış tüm albümlerini bir arada sunmaya devam ediyor. Dijital radyo istasyonu üzerinden yüksek ses kalitesinde internet bağlantınızı kesinlikle etkilemeksizin dinlenebiliyor. Bütünüyle ortada duran bu sıra dışı yaklaşımlarla da yabancı müzik kültürünün en çok sevilen bir tür olarak sevilmesi yönünde somut adımlar atmaya devam ediyor. Bunun için programlar ve DJ programlarıyla canlı müzik performansı, canlı müzik yayınları ve istek hattı oluşturarak her anlamda dolu dolu bir yabancı müzik anlayışı ortaya koyuyor.

İletişim

Telefon 0212 368 62 00
Faks 0212 368 62 99
E-mail [email protected]
Adres Maslak Mahallesi A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer, İstanbul / Türkiye
İnternet Sitesi https://karnaval.com/radyolar/radiomydonose